• Türkçe
  • İngilizce
  • Arapça

İrmaklar Nakliyat olarak tedarikçi filosu ile Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, ve Türkî Cumhuriyetleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermekteyiz.


İrmaklar Nakliyat Irak pazarında uzun zamandır ihtiyaç duyulan partneriniz olmaktadır. Tüccar, Devlet ve Amerikan Askeri için Proje ve kargo yüklerinizi deneyimli kadrosuyla, limandan veya gümrüklü antrepodan aktarımlar ile nihai varış yerine kadar sorunsuz hizmet vermekte olup , Irak’ta aktarma ve güvenlik hizmetleri de sağlamaktadır.


Yapılanma sürecinde Afganistanda güvenli lojistik koordinasyonu için çözüm ortağınızdır. Multimodal taşımacılık ile Pakistan Karachi, Port Qasım limanları üzerinden, İran İslamkale üzerinden, Gürcistan-Azerbeycan-Türkmenistan ve Özbekistan üzerinden aktarmalı sevkiyatları organize etmektedir. Taşımaların güvenliği için konteyner tedariği yine kendi bünyesinde mevcut bulunan konteynerler ile yapılmaktadır.


İran sevkiyatları İhracat-İthalat ve Transit olarak Türk ve İran plakalı araçlarla uygun maliyetler ile optimimum hizmeti vermektedir.
Dubai-Bahreyn-Suudi Arabistan-Suriye-Kuveyt-Amman gibi Ortadoğunun tümüne servis vermektedir.
Türki Cumhuriyetlere Kazakistan-Özbekistan-Türkmenistan-Gürcistan-Azerbeycana servis vermektedir.
Avrupanın tümüne komple ve parsiyel ithalat-İhracat hizmet vermektedir.
Yurtiçi konteyner taşımacılığı servisi ile İhracatlarınızda Limanlara ve İthalat dönüşlerinde adres teslimi taşımacılık yapmaktadır.


TSE, Çevre ve Orman Bakanlığı onaylı araç ve lisanslarla atık taşıma yapabilmekteyiz.