• Türkçe
  • İngilizce
  • Arapça

İrmaklar, sadece Türkiye’de değil tüm bölgede ve dünya çapında komple konteyner taşımalarında lider lojistik firmalarından olup, bu anlamda;

Türkiye ve tüm dünya limanları arasında komple konteyner taşımalarını, , müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler sunarak en uygun navlun ve en güvenilir servis ile vermektedir

Dünyanın en güvenilir, en büyük armatörleri ile yapmış olduğu uzun süreli kontratlar ile gerek Türkiye’ye ve Türkiye’den dünya limanlarına ve gerekse Türkiye üzerinden Transit taşımalarda hızlı, güvenilir servisi cazip navlun seçenekleri ile sunmaktadır.

Sahip olduğu taşımacılık ağı ile FCL yüklerinizi, kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyacına göre, her tür konteyner tipini; Reefer/ High cube/flat rack/45’cntr/Cartainer gibi sorunsuz sağlayabilmekte ve iletebilmektedir.

Kapıdan kapıya taşımanın gerektirdiği, tüm kombine taşımacılık alternatiflerini, gemi+tren, gemi+kamyon, gemi+tren gibi, aktif olarak sunmaktadır.

Tüm Türkiye çapında Reefer konteyner taşımalarını kendi reefer araç ve reefer depoları ile sunarak, Türkiye’nin bir numaralı reefer taşıyıcılarından biri olmuştur.

Askılı tekstil yükleri için konteyner taşıması, depoculuk ve dağıtım islerini kusursuz üstlenmektedir.